Публикувано на 16.01.2026

В рамките на проект „Равен достъп на учениците от община Кюстендил, Столична община и община Банско до качествено и приобщаващо образование“ в нашето училище беше разработена и публикувана в електронния дневник анкета на тема „Как оценявате училищната среда и общуването между децата?“.

Анкетата е насочена към ученици, учители и родители и има за цел да събере мнения и обратна връзка относно:

  • училищната среда;
  • взаимоотношенията между учениците;
  • чувството за приобщеност, сигурност и подкрепа в училище;
  • комуникацията между участниците в образователния процес.

Събирането и анализът на резултатите ще подпомогне планирането на бъдещи дейности по проекта и ще допринесе за създаването на по-подкрепяща, приобщаваща и позитивна училищна среда за всички.

Благодарим на всички ученици, учители и родители, които се включиха и отделиха време да споделят своето мнение!

1