Ръководство 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

  • д-р по управление на образованието Елеонора Лилова  – директор, Първа ПКС
  • Орхидея Делиева – заместник-директор учебна дейност начален етап, Втора ПКС
  • Красимир Лаков - заместник - директор учебна дейност прогимназиален етап, Пета ПКС
  • Радка Меракова - заместник - директор учебна дейност гимназиален етап, Четвърта ПКС
  • Мими Виденова - заместник-директор учебна дейност

Екип за допълнителна подкрепа

  • Георги Велинов - психолог
  • Теодора Рудолф - логопед
  • Цветомила Георгиева - ресурсен учител, Втора ПКС
  • Венелин Кацов - педагогически съветник
  • Кристина Римчова - Манолова - педагогически съветник

Педагогически персонал на 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

Български език и литература

  • Борислав Нгуиен - учител по БЕЛ, Пета ПКС
  • Георги Илиев учител БЕЛ, Пета ПКС
  • Иглика Петрова - старши учител БЕЛ, Пета ПКС
  • Лилия Джунова - старши учител БЕЛ
  • Мариана Минчева - старши учител БЕЛ, Пета ПКС, председател на методичния съвет по БЕЛ
  • Нели Григорова - старши учител БЕЛ, Първа ПКС
  • Нина Добрева - старши учител БЕЛ, Пета ПКС
  • Росица Бекова - учител БЕЛ, Пета ПКС
  • Цветанка Карамитева - старши учител БЕЛ

Английски език

  • Ани Сотирова-Минчева - учител Английски език, Четвърта ПКС
  • Ваня Гунова – старши учител Английски език, Четвърта ПКС
  • Гюлсун Хайтова - учител Английски език, Пета ПКС
  • Даниела Декова - старши учител Английски език, Четвърта ПКС
  • Клара Русанова - старши учител Английски език, Втора ПКС
  • Лазар Драйчев - старши учител Английски език, Пета ПКС
  • Малинка Цветкова - старши учител Английски език
  • Марияна Цветанова - старши учител Английски език, Трета ПКС
  • Теодора Василева - старши учител Английски език, Трета ПКС, председател на методичния съвет по Чужди езици

Немски език

  • Мария Маджарова – учител по Немски език, Пета ПКС

Испански език

  • Павлина Иванова - учител по Испански език
  • Силвия Софиянска - старши учител Испански език

Математика

  • Даниела Атанасова-Кованджиева - старши учител Математика, Втора ПКС
  • Диана Георгиева - старши учител Математика, Първа ПКС
  • Елка Миленкова – старши учител Математика, Пета ПКС, председател на методическия съвет по Математика
  • Миглена Маркова - старши учител Математика, Четвърта ПКС
  • Надежда Миланова - старши учител Математика, Четвърта ПКС
  • Цветелина Иванова - учител Математика

Информатика и информационни технологии

  • Анелия Стоилова - учител по информатика и информационни технологии
  • Даниила Арав – старши учител Информационни технологии, Първа ПКС
  • Людмила Асенова – старши учител Информационни технологии, Четвърта ПКС, председател на методичния съвет по Информационни технологии
  • Константин Спасов - ръководител направление ИКТ

История и цивилизация

  • Владимир Лазов - учител История и цивилизация, Пета ПКС
  • Надя Симеонова - учител История и цивилизация, Втора ПКС, председател на методичния съвет по Обществени науки
  • д-р по история Николай Данев - главен учител История и цивилизация, Първа ПКС
  • Цецка Георгиева - старши учител История и цивилизация, Първа ПКС

География и икономика

  • Йорданка Тодорова - учител География и икономика
  • д-р по география Радослава Бочева, старши учител География и икономика

Обществени науки

  • Мариана Латунова – старши учител Обществени науки, Четвърта ПКС

Философия 

  • д-р по философия Невелин Вутев – старши учител Философия 

Биология и здравно образование

  • Милена Иванова – старши учител Биология и здравно образование, Четвърта ПКС
  • Росица Василева – главен учител Биология и здравно образование, Трета ПКС

Физика и астрономия

  • Людмила Власакова - старши учител Физика и астрономия, Трета ПКС
  • Кремена Дукадинова – старши учител Физика и астрономия, Четвърта ПКС, председател на методичния съвет

Химия и опазване на околната среда

  • Венета Тодорова – старши учител Химия и опазване на околната среда, Трета ПКС, председател на методичния съвет по Природни науки
  • Нели Райкова – старши учител Химия и опазване на околната среда, Пета ПКС, 

Музика

  • Илияна Симеонова - Тафровска - учител по Музика
  • Костадин Ланджов - учител по Музика, председател на методичния съвет по Изкуства

Изобразително изкуство

  • Гергана Лазарова - учител Изобразително изкуство
  • Кремена Жобова – учител Изобразително изкуство

Технологии

  • Райничка Павлова – старши учител Технологии, Трета ПКС

Физическа възпитание и спорт

  • Андриан Костадинов - учител ФВС, Пета ПКС
  • Галина Ненкова - старши учител ФВС, Трета ПКС
  • Ганка Апостолова – учител ФВС
  • Георги Радосов - учител ФВС
  • Данаил Миронов - учител ФВС, председател на методичния съвет по Спорт
  • Кристиян Андонов - учител ФВС, Пета ПКС
  • Румяна Чапаева - учител ФВС, Пета ПКС

Начален учител

  • Ана Георгиева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Анелия Гаджова - старши учител, Трета ПКС
  • Боряна Йонкова – старши учител, Трета ПКС
  • Велислава Анева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Весела Деянова - учител Английски език в начален етап
  • Галина Иванова - учител Английски език в начален етап, Пета ПКС
  • Детелина Делева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Диана Георгиева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Елка Миткова – старши учител, Втора ПКС
  • Емил Ризов - старши учител, Четвърта ПКС
  • Ива Младенска - старши учител
  • Илиана Кокошарова - старши учител, Четвърта ПКС
  • Катя Велкова – старши учител, Втора ПКС
  • Красимира Мицева - старши учител, Четвърта ПКС
  • Маринела Вълчева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Мария Калотова - старши учител, Трета ПКС, председател на методичния съвет на Начален етап
  • Никола Кръстев – главен учител, Четвърта ПКС
  • Офелия Камберова - старши учител, Трета ПКС
  • Павлина Павлова – старши учител, Втора ПКС
  • Саша Ангелова – старши учител, Пета ПКС
  • Славка Първова - старши учител, Четвърта ПКС
  • Юлия Широкодолска – старши учител, Четвърта ПКС

Учител в ЦОУД

  • Айше Дюрмуш - учител в ЦОУД
  • Анета Колева - старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Екатерина Божкова - старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Емилия Рупколска – старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Зинка Иванова – старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Ирена Стоянова - старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Искра Димова Ангеловска - старши учител в ЦОУД
  • Кръстина Друмева - старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Нина Стоянова - старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Ния Георгиева – старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Олга Тошева - старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Паулина Тодорова - старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Петрана Антова - старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Петя Алтънова - учител в ЦОУД
  • Радостина Николова – старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Таня Кованджиева – старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Христина Молева - учител в ЦОУД

Непедагогически персонал на 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

  • Пламен Туртуманов - заместник-директор административно-стопанска дейност, Пета ПКС
  • Даниела Георгиева - завеждащ административно-трудова служба
  • Мария Михайлова – главен счетоводител
  • Ивайло Георгиев – финансов контрольор
  • Мая Алексиева – библиотекар
  • Нина Кръстева – домакин
  • Цветалина Лепоева – технически секретар
  • Пламен Иванов - работник ремонт и поддръжка
  • Лили Миланова - хигиенист
  • Любка Янева - хигиенист
  • Марийка Иванова - хигиенист
  • Марийка Георгиева - хигиенист
  • Надка Асенова - хигиенист
  • Рени Кирилова - хигиенист
  • Рени Стефанова - хигиенист
  • Софка Миланова - хигиенист
  • Траяна Миланова - хигиенист