Екип

Учим се днес, за да успеем утре

Ръководство 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

  • Лилия Михайлова Торньова – директор, Четвърта ПКС 
  • Радка Николова Меракова – заместник-директор учебна дейност, Пета ПКС
  • Орхидея Юлианова Делиева – заместник-директор учебна дейност, Втора ПКС
  • Красимир Лаков Лаков – заместник-директор учебна дейност, Пета ПКС

Екип за допълнителна подкрепа

  • Георги Кирилов Велинов – психолог
  • Цветомила Костова Георгива – ресурсен учител, Пета ПКС
  • Теодора Рудолф – логопед
  • Милена Миткова Николова-Мазгалова – педагогически съветник
  • Свилен Милчев Стаменов - педагогически съветник

Педагогически персонал на 2. СУ “Акад. Емилиян Станев” Български език и литература

  • Нина Ангелова Добрева – старши учител БЕЛ, Пета ПКС, председател на методичния съвет
  • Мариана Иванова Минчева – старши учител БЕЛ, координатор на методичния съвет
  • Камелия Борисова Петрова – старши учител БЕЛ
  • Лилия Тодорова Джунова – старши учител БЕЛ
  • Нели Цветанова Григорова – старши учител БЕЛ, Първа ПКС
  • Лидия Йорданова Луканова – учител БЕЛ
  • Иглика Неделкова Петрова – старши учител БЕЛ, Пета ПКС
  • Росица Валентинова Бекова – учител БЕЛ
  • Борислав Дон Нгуиен - учител по БЕЛ

Английски език

  • Марияна Ненова Цветанова – старши учител Английски език, председател на методичния съвет
  • Катя Горчева Димитрова – старши учител Английски език
  • Ваня Генчева Гунова – старши учител Английски език
  • Даниела Делчева Декова – старши учител Английски език
  • Малинка Тоскова Цветкова – старши учител Английски език
  • Людмила Иванова Власакова – старши учител Английски език
  • Теодора Бориславова Василева – старши учител Английски език
  • Стоименка Иванова Георгиева – старши учител Английски език, Втора ПКС
  • Лазар Станчев Драйчев – старши учител Английски език, Пета ПКС
  • Ани Янкова Сотирова-Минчева – учител Английски език
  • Клара Недкова Русанова – старши учител Английски език, Втора ПКС
  • Ирина Стойкова Димитрова - сатрши учител по Английски език
  • Димитрина Бориславова Илиева - учител по Английски език

Немски език

  • Петя Борисова Димитрова – старши учител Немски език, Пета ПКС

Испански език

  • Стефка Донова Христова – старши учител Испански език

Математика

  • Надежда Костадинова Миланова – старши учител Математика, Пета ПКС, председател на методичния съвет
  • Даниела Атанасова Атанасова-Кованджиева – старши учител Математика
  • Галина Василева Велинова – старши учител Математика, Пета ПКС
  • Елка Михайлова Миленкова – старши учител Математика, Пета ПКС
  • Весела Петрова Йорданова - старши учител по Математика, Втора ПКС
  • Диана Данчева Георгиева – старши учител Математика
  • Миглена Василева Маркова – старши учител Математика, Четвърта ПКС

Информатика и информационни технологии

  • Людмила Атанасова Асенова – старши учител Информационни технологии, Пета ПКС, председател на методичния съвет
  • Пламен Йорданов Туртуманов – учител Информационни технологии
  • Милен Боянов Смиленски – ръководител направление “ИКТ”
  • Даниила Аврам Арав – старши учител Информационни технологии, Трета ПКС

История и цивилизация

  • Цецка Благоева Георгиева – старши учител История и цивилизация, Трета ПКС, председател на методичния съвет
  • Николай Орлинов Данев – учител История и цивилизация
  • Емил Станиславов Томов – учител История и цивилизация
  • Елена Георгиева Георгиева - учител История и цивилизация

География и икономика

  • Радослава Иванова Бочева – старши учител География и икономика, доктор  по „ Геоморфология и палеогеография”
  • Красимир Лаков Лаков – старши учител География и икономика, Пета ПКС
  • Йорданка Тодорова Тодорова - учител География и икономика
  • Елена Георгиева Георгиева - учител География и икономика

Обществени науки

  • Татяна Тодорова Чапанова – старши учител Обществени науки, координатор на методичния съвет
  • Мариана Петрова Латунова – старши учител Обществени науки, Четвърта ПКС

Биология и здравно образование

  • Милена Илиева Иванова – старши учител Биология и здравно образование, Пета ПКС
  • Росица Димитрова Василева – главен учител Биология и здравно образование, Пета ПКС

Физика и астрономия

  • Кремена Николова Дукадинова – старши учител Физика и астрономия, Пета ПКС, председател на методичния съвет

Химия и опазване на околната среда

  • Венета Живкова Тодорова – учител Химия и опазване на околната среда
  • Нели Стефанова Райкова – старши учител Химия и опазване на околната среда, председател на методичния съвет, Пета ПКС

Музика

  • Димитър Константинов Ангелов – старши учител Музика
  • Полина Димитрова Димитрова – учител Музика

Изобразително изкуство

  • Радослава Никова Никова – старши учител Изобразително изкуство
  • Мариета Петрова Савчева-Ангелова – старши учител Изобразително изкуство

Технологии

  • Райничка Аспарухова Павлова – учител Технологии, председател на методичния съвет

Физическа възпитание и спорт

  • Галина Николаева Ненкова – старши учител ФВС, Трета ПКС, координатор на методичния съвет
  • Ганка Тодорова Апостолова – учител ФВС
  • Кристиян Симеонов Андонов – учител ФВС
  • Андриан Красимиров Костадинов - учител ФВС
  • Данаил Младенов Миронов - учител ФВС
  • Румяна Харитонова Чапаева - учител ФВС

Начален учител

  • Мария Костова Калотова – старши учител, Четвърта ПКС, председател на методичния съвет
  • Ана Христова Георгиева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Анелия Славейкова Гаджова – учител
  • Анита Александрова Митова – старши учител, Пета ПКС
  • Боряна Александрова Йонкова – старши учител, Пета ПКС
  • Велислава Анева Анева – учител
  • Детелина Динкова Делева – старши учител, Пета ПКС
  • Екатерина Василева Божкова – старши учител, Пета ПКС
  • Елка Димитрова Миткова – старши учител, ТретаПКС
  • Камелия Любенова Ангелова – главен учител, Втора ПКС
  • Катя Велкова Методиева – старши учител, Втора ПКС
  • Маринела Богданова Вълчева – старши учител
  • Марселина Георгиева Бочева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Никола Красимиров Кръстев - старши учител
  • Павлина Илиева Павлова – старши учител, Втора ПКС
  • Саша Борисова Ангелова – старши учител, Пета ПКС
  • Юлия Николаева Широкодолска – старши учител, Пета ПКС
  • Офелия Юлиянова Камберова – старши учител, Четвърта ПКС
  • Илиана Апостолова Кокошарова – учител в ПИГ, Пета ПКС
  • Силвия Георгиева Данкова – учител в начален етап, Четвърта ПКС
  • Славка Георгиева Първова - старши учител

Учител в ПИГ

  • Албена Методиева Джамбазова - старши учител в ПИГ
  • Емилия Горанова Рупколска – учител в ПИГ, Четвърта ПКС
  • Диана Петрова Георгиева – учител в ПИГ, Пета ПКС
  • Зинка Петкова Иванова – учител в ПИГ, Пета ПКС
  • Кръстина Георгиева Друмева - учител в ПИГ
  • Красимира Василева Мицева – учител в ПИГ, Пета ПКС
  • Ния Георгиева Георгиева – учител в ПИГ, Пета ПКС
  • Радостина Пенева Николова – учител в ПИГ, Пета ПКС
  • Таня Владимирова Кованджиева – учител в ПИГ
  • Олга Колева Тошева - учител в ПИГ
  • Искра Димова Ангеловска - учител в ПИГ
  • Петрана Ангелова Антова - старши учител в ПИГ

Непедагогически персонал на 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

  • Мария Михайлова Михайлова – счетоводител
  • Ивайло Красимиров Георгиев – финансов контрольор
  • Мая Костадинова Алексиева – библиотекар
  • Анна Стефанова Стоянова – завеждащ административна служба
  • Галина Стойнова Неделева – технически секретар
  • Виолета Георгиева Кълвачева – домакин
  • Марийка Янкова Георгиева – хигиенист
  • Рени Асенова Кирилова – хигиенист
  • Траянка Василева Миланова – хигиенист
  • Анета Василева Славова - хигиенист
  • Ася Миткова Симеонова - хигиенист